Нові досягнення в чемпіонаті Молдавії з дзюдо

Спортсмен спеціальної моторизованої військової частини МВС ПМР Максим Василатій став призером чемпіонату Молдавії з дзюдо U-21. Загалом у змаганнях, що відбулися в Кишиневі, взяли участь понад 300 борців.

Чемпіонат Молдавії з дзюдо серед спортсменів до 21 року відбувся 19-20 лютого в Кишиневі. З понад 300 спортсменів був і боєць спеціальної моторизованої військової частини Максим Василатій. Він виступив у ваговій категорії 73 кг. Прес-служба МВС ПМР повідомила, що в семи з восьми сутичок Максим переміг супротивників, що дозволило йому вибороти почесне третє місце на чемпіонаті.

Завдяки завзятості та самовіддачі 18-річному спортсмену вже вдалося виконати нормативи, встановлені для здобуття звання майстра спорту з дзюдо. Максим Василатій присвятив улюбленому виду єдиноборств 11 років. За цей час він досяг чималих результатів, наприклад, молодий спортсмен брав участь у республіканських і міжнародних змаганнях. Тричі ставав призером чемпіонату Молдавії, а також випробував свої сили в турнірі пам’яті Лука Василя та Кубку Олега Крецула.

Нині Максиму вдається успішно поєднувати службу в армії та спортивну кар’єру. Дзюдоїст продовжує наполегливо тренуватися під керівництвом заслужених тренерів-викладачів – Сергія Бабоя та Івана Тімотіна