Перемоги придністровських боксерів

У Бельцях завершився юнацький U-16 чемпіонат Республіки Молдова з боксу.

У змаганнях брали участь понад 120 боксерів у тринадцяти вагових категоріях. Придністров’я представили вихованці чотирьох спортивних шкіл. Спортсмен Тираспольської СДЮШОР Сергій Кононов став переможцем у ваговій категорії до 60 кг. Представник Бендерської спортивної школи Олексій Саріогло виборов перше місце у вазі до 48 кг.

Юні придністровські боксери завоювали на першості срібні та бронзові медалі. Віталій Павленко з Тирасполя був другим у ваговій категорії до 63 кг. Бендерчанин Павло Харитонов посів друге місце та здобув срібло у вазі до 70 кг. Спортсмен із Дубоссар Леонід Голуб також став володарем «срібла» в категорії до 57 кг.

Представники столичної школи боротьби та боксу Ариф Вачу, Сергій Кокул, Сергій Коваленко здобули бронзові нагороди у вагових категоріях до 52 кг, до 54 кг та до 56 кг відповідно.

Наступним важливим змаганням для 16-річних придністровських боксерів стане чемпіонат Європи, який відбудеться з 23 по 30 вересня в італійській Монці